בחירה חכמה של מערכת ניהול קמפיינים בגוגל

בחירה חכמה של מערכת ניהול קמפיינים בגוגל

כשאתם בוחרים מערכת לניהול קמפיינים בגוגל, FIX Digital מספקת עבורכם את כל הנדרש להקמתם ויישומם. מערכת לניהול קמפיינים בגוגל ב- FIX Digital מאפשרת יצירה גרפית חכמה של כל קמפיין, שיוך נכון של תכנים ייעודיים והפצה חכמה בקרב קהלי יעד בעלי סבירות גבוהה להימנות עם חוג לקוחותיכם בעתיד.

יצירה גרפית ייעודית לקמפיין גוגל

הקמפיין יבוסס על דף נחיתה ייעודי עבור משתמשי אינטרנט רלוונטיים לעבודה מול בית העסק שלכם. דף נחיתה זה יורכב מטופס מילוי מרכזי המכיל שדות שרלוונטיים לקמפיין אותו ביקשתם ליזום. לצד טופס המילוי תצורף גרפיקה ייעודית, החל מרקע מעוצב ועד תמונות צד, ובמודעות מורכבות – גם קטע קצר מסרטון הדגמה.

שיוך תכנים כתובים לקמפיין

מערכת לניהול קמפיינים בגוגל ב- FIX Digital תתבסס תמיד על תכנים איכותיים שיגבו כל קמפיין שלכם. התכנים יחוברו בפורמט של קמפיין: קצרים, קולעים, נהירים לכל קורא ומניעים אותו לפעולה בקלות אם המסר של הקמפיין רלוונטי עבורו.

הפצה לקהלי יעד פוטנציאליים

מערכת לניהול קמפיינים בגוגל תפיץ אותם בקרב משתמשי אינטרנט פוטנציאליים שיירשמו לשירותיכם בסבירות גבוהה ביותר. לכן, הרלוונטיות שבקמפיין שלכם לא רק תתרחש בפועל, אלא תתהווה באחוזים מאד גבוהים, הודות למהלכי קידום חכמים בהם ניתן להתחקות אחר קהלי היעד שלכם. ההפצה נעשית באמצעות קמפיין גוגל אדוורדס, ממשק המודעות והקמפיינים של גוגל, שם ניתן לחדד את בחירת קהל היעד המבוקש להפצה.

יצירת תנועה מכל סוג באמצעות קמפיין גוגל

מערכת לניהול קמפיינים בגוגל תיצור עבורכם תנועות של פונים מסוגים שונים: מדף הנחיתה שבקמפיין – לאתר שלכם, מדף הנחיתה ישירות לתיבת המייל לשם חזרה טלפונית שלכם, ועוד. חשוב לציין כי בחירה בתנועה לאתר האינטרנט שלכם תנווט את המשתמש בקלות גם לדפי הפייסבוק והאינסטגרם שלכם ובכך תגדיל את החשיפה בעתיד.

אופטימיזציה של כל קמפיין בזמן אמת

כאשר מערכת לניהול קמפיינים בגוגל מריצה קמפיין קיים, התוצאות שלו ייראו בזמן אמת; יתווספו פונים חדשים לעסק שלכם, שחלקם יבקשו להימנות עם חוג לקוחותיכם או להביע עניין ראשוני וחלקם יהיו לא רלוונטיים. חברת הקידום תוכל לעקוב בזמן אמת אחרי הקמפיין שלכם ולבצע לו אופטימיזציות שיקטינו את היקף הלא רלוונטיים למינימום ויספקו לכם קשרים עם קהלי יעד איכותיים שיהיו רלוונטיים ליצירת קשרים מסחריים עמכם.

נגישות