בחירה חכמה של מערכת לניהול קשרי לקוחות

בחירה חכמה של מערכת לניהול קשרי לקוחות

במאמר זה נספק לכם מידע כיצד מומלץ לבחור מערכת לניהול קשרי לקוחות באינטרנט. המערכת מבוססת על CRM רגיל שמוכר לנו כבעלי אתרים משנים קודמות, בתוספת תמורות שיסייעו בקידום האתר העסקי. כך מומלץ לבחור מערכת לניהול קשרי לקוחות עבור בית העסק שלכם.

המערכת תאפשר יישום פילטורים שונים ללקוחות החברה

המערכת תוצג למשתמש בממשק טבלאי המאפשר ביצוע שאילתות פילטור שונות. ניתן למיין לקוחות על פי סוגי הפרויקטים מהם הם הגיעו, ועל פי ערוצי ההגעה, דרך הטלפון, דרך פרסומים ברדיו ובטלוויזיה וכד’. בדרך זו תהיה לכם גישה טובה ללקוחות, תוך ידיעה ברורה מהיכן כל אחד מהם הגיע. ניתן גם למיין על פי סוגי הפרויקטים השונים מהם הגיעו לקוחות, חלקם ממומנים, חלקם אורגניים וחלקם כלל לא נעשו באינטרנט, לצפות בעלותו של כל פרויקט ולקבל החלטות חכמות לגבי המשך הדרך באותו סוג של פרויקט.

צפייה בהיסטוריית שיחות הטלפון עם הלקוחות

מערכת לניהול קשרי לקוחות תאפשר לכם לצפות בהיסטוריית שיחות הטלפון שלכם, תוך סימון שבוצעה או לא בוצעה שיחה. ניתן להאזין לשיחות טלפון שכבר בוצעו ולקבל חיווי על לקוחות שטרם נוצר עמם קשר טלפוני.

יציבות למשתמש שנהנה מממשק ניהול פניות נגיש ומשוכלל

גם אם בימים הראשונים לעבודה שלכם עם מערכת לניהול קשרי לקוחות טרם בוצעו רכישות, היא מאפשרת ניהול חכם של הפונים הראשוניים, פילטור על פי סוגי הפרויקטים מהם הם הגיעו, ויישום Workflow מעשי מולם. שיחת טלפון שבוצעה עבורם תתועד ככזו שנמצאת “בטיפול” (עבור פונים שלא ענו או ביקשו לחזור במועד מאוחר יותר), “בפגישה” (עבור פונים שביקשו לערוך פגישה או לקבל הצעת מחיר) או מכירה (עבור פונים שקנו והפכו ללקוחות). במידה ואף אחד מהם לא התרחש, יועברו הפונים להיות בקטגוריית הלא רלוונטיים. מערכת לניהול קשרי לקוחות חכמה תאפשר לצפות בגרפים של הפרויקטים השונים ולהסיק לגבי שינויים שצריך לבצע בהם על מנת להקטין את כמות הפונים הלא רלוונטית.

ייצוא פלטים ממערכת הניהול לאקסל

ניתן לייצא פלטי מערכת לניהול קשרי לקוחות לגיליון Excel. חברת הקידום יכולה לשלוח אותו ללקוח בעקבות פעילותו בממשק ניהול הפניות שלו.

נגישות