דו”חות ודשבורדים

הפקת דוחות מקצועיים ויזואליים ומסודרים בקלות

מנהלים תכירו את העוזרת החדשה שלכם – מערכת FIX. הדרך הקלה והפשוטה ביותר להפיק דוחות מתקדמים עם כל הנתונים שחשובים לכם באמת והכל בקלות, בנוחות ובמהירות.

איך זה קורה? הטכנולוגיה המתקדמת שלנו מרכזת יחד את המידע המתקבל מהאתרים שלך, דפי הנחיתה ומהפורטלים השונים ומאפשר לך לבנות “דשבורד” (לוח בקרה) בו יוצגו את כל הנתונים המרכזיים עבורך, בזמן אמת או בין תאריכים מסויימים, את המידע מלוח הבקרה ניתן לייצא כדוח מסודר ומעוצב, להפיק לקחים ולהסיק מסקנות לגבי התכנון בעתיד.


היתרונות שלנו

סדר זה שם המשחק

מערכת הדוחות שלנו מרכזת את כל המידע של מחזורי המכירות מכל ערוץ שיווקי, עוקבת אחר פעולות וסטטוס הטיפול, שומרת את הנתונים לטווח ארוך, כולל את המידע על הלידים המחוקים ומאפשרת להביט על הכל ממבט על ולחשוב על המשך העבודה בעתיד.

ניהול הלידים שלכם

זה הזמן לנהל את הלידים המתקבלים אצלכם בקלות והנוחות. מערכת FIX מאפשרת צפייה והפקת דוחות של כל הלידים שהתקבלו לפי פרק הזמן הרצוי ולפי פילוח קהל היעד או ערוץ שיווקי.יחס אישי לכל לקוח

שיש לך כ”כ הרבה עובדים ולקוחות, אתה צריך את האפשרות להביט על כל אחד מהם בנפרד, לעקב אחר הטיפול ולזהות בעיות במהירות ובקלות ובשביל זה אנחנו כאן.

דוחות אקסל

את כל הנתונים שאתם מקבלים במערכת FIX תוכלו גם לייצא ולהציג בפני השותפים לעבודה, למנהלים הבכירים ולעובדים. הדוחות כוללים את דוחות קמפיינים, ניתוחי מצב ותקציבים לאקסל.דוחות מכירה

המהות של העסק שלך זה מכירה, לכן חשוב שתהיה לך את האפשרות לעקב אחר פעילות המחלקה, להפיק דוחות מכירה ולנתח את המצב לפי חודש, רבעון או שנה.

דוחות אישיים

לכל מנהל מכירות יהיה קל ונוח לעבוד עם מערכת FIX כשלכל אחד חשבון גישה פרטי לנתונים הקשורים אליו. המערכת תאפשר לצוות המכירות לצפות בכל הנתונים, לזהות הזדמנויות מכירה, ולשלוט בכל הקשור ללידים המתקבלים במערכת.

להתנסות במערכת ללא התחייבות!

לחצו עכשיו

להתנסות במערכת ללא התחייבות מלאו את הפרטים
צור קשר


יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


כתובת
הירקון 67, בני ברק
טלפון
077-2319391
מייל
support@fixdigital.co.il