טיפים לבחירת מערכת ניהול קמפיינים בפייסבוק

טיפים לבחירת מערכת ניהול קמפיינים בפייסבוק

מערכת ניהול קמפיינים בפייסבוק מבית FIX Digital מספקת ללקוח את כל הנדרש לקידומם ברשת פייסבוק. המערכת מאפשרת יישום תמורות גרפיות, שיוך תכנים ייעודי לקמפיין, הפצה ושיוך לטופס או לדף נחיתה ייעודי אליו מגיע המשתמש. מערכת ניהול הקמפיינים בפייסבוק של FIX Digital תייצר עבורכם תנועה הן לאתר שלכם והן לתיבת המייל המחוברת לטופס.

מערכת קמפיינים אינטראקטיבית המאפשרת שיוך קמפיין לטופס

קמפיין הוא המודעה בו צופה משתמש הפייסבוק לראשונה כשהוא נתקל בפרסום שלכם. הקלקה עליו תוביל בדרך כלל לטופס רישום ובמעט מקרים לאתר הלקוח (תלוי בדרישות הקמפיין). ניתן להפיק טופס רישום ולשייך אותו לקמפיין באמצעות מערכת לניהול קמפיינים בפייסבוק, או לשייך את הקמפיין לדף נחיתה מוכן, עם הטופס מוטמע בתוכו. בדרך כלל, נהוג לבסס פרויקט פייסבוק על 2 קמפיינים, האחד מוביל לטופס או לדף נחיתה על מנת שיהיה לכם משתמש רשום באתר. השני מוביל ישירות לאתר, ואז אתם תקבלו התראת אוטומציה במייל שאותו משתמש ביקר באתר שלכם ותוכלו לשלוח לו הודעת תזכורת שהוא נרשם אליו.

ניהול גרפיקה ותכנים מותאם לכל לקוח

במסגרת יישום קמפיינים בפייסבוק ישולבו תמונות הקמפיין הרלוונטיות עם תכני איכות שינוסחו בקפידה, בהתאמה לקורא של מודעות בפייסבוק. המסרים יהיו קצרים ותכליתיים וגם יניעו את הקורא לפעולה ללחוץ על הקמפיין ולמלא את הטופס או את דף הנחיתה הרלוונטי.

צפייה בביצועי הקמפיין בזמן אמת

כשאתם בוחרים מערכת לניהול קמפיינים בפייסבוק מבית FIX Digital אתם יכולים לקבל חיווי בזמן אמת על ביצועי הקמפיין ולצפות בפונים שהגיעו ממנו. בהתאם לחתך הפונים ואחוזי הלא-רלוונטיים מקרבם ניתן יהיה לחדד עוד יותר את איכות הקמפיין בפייסבוק ולדאוג להנגשת קהלי יעד איכותיים המתאימים לפעילות שלכם.

היתרונות שלכם כלקוחות מערכת לניהול קמפיינים בפייסבוק בפיקס דיגיטל

  • איתור קהלי יעד מתאימים, תוך צמצום הפונים הלא רלוונטיים למינימום.
  • התבססות על תכנים איכותיים ומניעים לפעולה מצד הגולש.
  • שיוך קל ופשוט של טפסים ודפי נחיתה לקמפיינים ממומנים בפייסבוק.
  • חלק מהקמפיינים יכולים להתבסס על אוטומציה: משתמשים רשומים באתר יופנו אליו באמצעות קמפיין לאתר לצורך תזכורת שהם נרשמו. היא תישלח במייל אוטומטי עם כניסתם לאתרכם.
נגישות