בחירת מערכת crm מומלצת

בחירת מערכת crm מומלצת

מערכת crm מומלצת היא מערכת שמגשימה עבור המשתמש שני יעדים עיקריים: היא מאפשרת לו לטפל בנושאי מנהלה מול לקוחות וגם להסדיר מהלכי קידום משודרגים כתוצאה מההתנהלות של כלל הפונים, מהמתעניינים הראשוניים במוצרים ובשירותים שלכם ועד לקוחות בפועל.

תכונות בסיסיות שצריכות להיות במערכת ה- crm שלכם

  • קבלת רשימת פונים ראשונית ממקורות שונים באינטרנט וממקורות לא מקוונים.
  • מיון רשימת הפונים לסטטוס טיפול על פי התקדמות יצירת הקשר איתם.
  • לפונים שרכשו מוצרים ושירותים ועל כן נהפכו ללקוחות ניתן יהיה לפתוח כרטיסיות לקוח במערכת.
  • מערכת crm מומלצת תסופק בידי חברת קידום שתפעל בהתאם למיון הפונים שביצעתם.

מערכת crm תסופק בידי חברת קידום אתרים

רק כאשר המערכת מסופקת על ידי חברת קידום אתרים היא מהווה מערכת crm מומלצת. מערכת זו גם מאפשרת לכם סיווגים מפורטים של כל מי שפנה אליכם, וגם מאפשרת לחברת הקידום לחדד את מהלכי הקידום עבורכם. כיצד זה קורה?

פעולת מערכת crm בפועל, על ידיכם

כאשר אדם מסוים נרשם כפונה ב- crm שלכם מופיע שמו המלא, הטלפון שלו, האימייל שלו, וסוג הפרויקט ממנו הוא הגיע (מפייסבוק ממומן, מאינסטגרם ממומן, מהטלפון ישירות, מגוגל ועוד). כשאתם חוזרים לאותו פונה הוא עשוי להתנהג בכל מיני אופנים שיצריכו סיווג בהתאם: הוא עשוי לסנן את השיחה או לבקש דחייה למועד מאוחר יותר. במקרה כזה נחשב הפונה כסטטוס “בטיפול”. ניתן להוסיף את הסיבה בגינה הוא בטיפול. אם הפונה הביע נכונות לקיים פגישה אתכם או לקבל הצעת מחיר או שניהם גם יחד, הרי שהוא מתאים לסטטוס “פגישה” בצירוף תיאור מפורט. אם הוא  מעוניין לרכוש מוצרים ושירותים מכם, הוא מתאים לסטטוס “מכירה” תחת הפירוט “עסקה נסגרה”. ואם הוא ציין שהוא מתחרט בגין מגוון סיבות, בחר במתחרה ולא בכם, התחרט על הרצון לרכוש את המוצר וכד’ הוא יועבר לסטטוס “לא רלוונטי”.

מערכת ה- crm ככלי קידומי

חברת קידום אתרים תוכל לתרגם את נתוני הסיווגים של הפונים שלכם לסטטיסטיקות שיבדקו את הפרויקטים השונים בענף הקידום, תוך ביצוע תיקונים לכאלה שבהם נרשמה כמות גדולה של “לא רלוונטי”. בכך, מערכת crm מומלצת אינה מתפקדת רק ככרטיסיית לקוחות אלא גם ככלי לשיפור איכות הקידום לעסק שלכם.

נגישות