מערכת לבניית אתרים בשיטת Drag & Drop

מערכת לבניית אתרים בשיטת Drag & Drop

מערכת לבניית אתרים של Fix Digital מאפשרת לכל בעל עסק להקים אתר איכותי במהירות וביעילות. האתר נוצר בפלטפורמת וורדפרס על בסיס תוספים (Plugins) המסייעים בפיתוחו ובקידומו. מערכת בניית האתרים של Fix Digital מספקת מענה הן לחברת קידום אחראית והן ללקוח שלה, בעל העסק על מנת שניתן יהיה יוכלו לפעול ביעילות זו לצד זה.

רישום לוורדפרס עם הפלאגינים והפיתוחים של פיקס דיגיטל

חברת קידום האתרים שלכם, או אתם, כבעלי העסק, תוכלו להירשם לוורדפרס. לאחר הרישום, ניתן יהיה לרכוש את הפיתוחים של פיקס דיגיטל, אוסף הפלאגינים שמהווה מערכת לבניית אתרים. באוסף נכלל ממשק הבנייה עצמו, לצד מענה-עזר מסוגים שונים, שירות ניהול לקוחות ופונים, מנהלי-קמפיינים ייעודיים לרשתות חברתיות, ועוד.

רכיבי המערכת – פירוט ומידע

רכיביה של מערכת לבניית אתרים של FIX Digital כוללים את הפלאגינים הבאים:

אלמנטור (Elementor) –  ממשק בניית האתר העיקרי. הוא Drag & Drop ואינו מצריך כל ידע תכנותי. באמצעותו ניתן ליצור את האתר.

ממשק ניהול פניות – באמצעותו תוכלו לנהל את הפונים שלכם על פי ההתקדמות שלכם איתם לעבר היותם לקוחותיכם. פונים שלא הצלחתם לגייס כלקוחות יוכלו להיות מסווגים כלא רלוונטיים. במקביל, חברת הקידום בה בחרתם תקבל מפיקס דיגיטל מערכת ניהול לקוחות.

מערכת ניהול לקוחות – באמצעותה תוכל חברת הקידום בה בחרתם לנהל הן את האתר העסקי שלכם, הן את הפרויקטים שלכם והן את הקמפיינים הממומנים. החברה שתספק לכם את שירות הקידום תוכל לעשות אופטימיזציות על פי סוג הפונים שהגיע אליכם ובאמצעותן – להקטין למינימום את היקף הלא רלוונטיים, תוך השבחת טיב ההתאמה של הפונים החדשים לשירותים או למוצרים שלכם. החברה תצויד גם בפלאגין ActiveCampaign לניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, אינסטגרם ופייסבוק.

מערכת לבניית אתרים של פיקס דיגיטל – יותר מאתר אינטרנט

עם מערכת לבניית אתרים מבית FIX Digital אתם יכולים להבטיח כי לא רק שהאתר שלכם יועמד באופן מאובטח ומקצועי, הוא גם יהיה אתר מקודם. ללא קשר לחברת הקידום שתבחרו בה לנהל אתכם, כלי הקידום שמספקת פיקס דיגיטל מאפשרים לקדם אינטרנטית בתי עסק בקלות וליצור עבורם סביבת עבודה על בסיס פונים איכותיים לטווח הארוך.

נגישות