מערכת לניהול מדיה דיגיטלית באתר ובדפי נחיתה עסקיים

מערכת לניהול מדיה דיגיטלית באתר ובדפי נחיתה עסקיים

מערכת הניהול של FIX Digital מאפשרת לכם לרכז את כל המדיה הדיגיטלית שלכם לשם שימוש עתידי באתרים, בדפי נחיתה ובקמפיינים ממומנים ברשת האינטרנט, בפייסבוק, בגוגל ובאינסטגרם. המערכת מבוססת על פלטפורמת וורדפרס ובאמצעותה ניתן לעצב עבורכם עמוד, דף נחיתה ואתר שלם ביעילות ובקלות.

שליפה מהירה ופשוטה של תמונות וסרטונים

ניתן לשלוף את התמונות והסרטונים הרצויים לבניית כל סוג של מיצג אינטרנטי, החל מהאתר האישי שלכם ועד דפי נחיתה ממוקדים. מערכת לניהול מדיה דיגיטלית של FIX Digital בוורדפרס משתמשת בקובצי תמונה מקוריים לצד סרטונים מאומבדים (לקוחים מיו-טיוב ו- VIMEO) לצורך חיסכון במשאבי שרת ושימוש חכם וחסכוני במדיות וידאו.

הטמעה מידית של המדיה הדיגיטלית בכל פרויקט באינטרנט

כאשר כל המדיה שלכם מרוכזת בממשק וורדפרס חכם, איתור התמונות והסרטונים המבוקשים מעולם לא היה פשוט יותר. באמצעות ייעוד דף הנחיתה או העמוד, לאתר אישי, לגוגל, לפייסבוק או לאינסטגרם, ניתן להפיק דף במידות הנכונות למשימה המבוקשת ולהציב בו תמונות בגודל הרלוונטי. ניתן לכווץ תמונות ענק אך לא ניתן להגדיל תמונות קטנות. לכן, מי שמעוניין בדף לאינסטגרם והיה לו בעבר קמפיין בפייסבוק יוכל להשתמש בתמונות שלו. ההיפך לא אפשרי כי תמונות האינסטגרם הן בעלות הרזולוציה הקטנה ביותר.

שיוך מדיה דיגיטלית לטפסים ודפים קיימים

במידה וכבר גיבשתם טופס שמיועד לדף נחיתה או כתבתם עמוד לאתר, ניתן לשייך אליו בקלות תמונה או סרטון באמצעות מערכת לניהול מדיה דיגיטלית. ניגשים לעמוד או לדף או לטופס המבוקש, ומוסיפים להם את המדיה הנדרשת להשלמת התצוגה.

מיון חכם של המדיות בהתאמה לסוגי פרויקטים דיגיטליים

תמונות בגודל וברזולוציה מסוימים יסווגו עבור פרויקטים ייעודיים ברשתות חברתיות שונות, לצד תמונות בגודל שונה שיסווגו למטרות אחרות. בדרך זו, בכל עת שתבקשו ליזום קמפיין באינסטגרם, בפייסבוק או בגוגל יהיה לכם מערך תמונות שיתאים לסיטואציה. בכך, מערכת לניהול מדיה דיגיטלית מספקת עבור המשתמש איכות חסרת פשרות בשימוש ומייעלת את הוספת המדיה הגרפית לפרויקטים שלו. כעת היא נעשית קלה ופשוטה לאיתור ומותאמת לכל סוג של קמפיין או פרויקט ללא קושי. עם מערכת לניהול מדיה דיגיטלית של FIX Digital התמונות והסרטונים שלכם בהישג יד עבור כל קמפיין ופרויקט!

נגישות