ניהול מחלקה דיגיטלית

sbjhvehsuoturdbh-dhrxt3__sbjhvehsuoturdbh-dhrxt2__logoFix.png

מערכת לסגירת מעגל הקמפיינים, השיווק והמכירות

לנהל את כל פעילויות הדיגיטל תחת מערכת אחת

בניית דפי נחיתה

ממשק התראות לקמפיינים

בניית אתרים

דוחות למנהלי דיגיטל

חיבור נכסים דיגיטליים קיימים

ממשק לקליטת הפניות והשיחות טלפון

אוטומציות והתממשקויות חכמות

מערכת CRM לניהול הפניות ע"י הלקוחות

ממשק לסגירת מעגל הפרסום מול המכירות

כתובת

הירקון 67, בני ברק

כתובת

הירקון 67, בני ברק

קרא עוד אודות ניהול מחלקה דיגיטלית

ניהול מחלקה דיגיטלית הוא אתגר מורכב שכולל אינספור משימות בכל יום: יצירת קמפיין חדש בפייסבוק, בניית דפי נחיתה ייעודיים, מדידת הביצועים של הפרסום בגוגל אדוורדס, חישוב העלות של כל שיחת טלפון שמתקבלת על בסיס פרסום באינסטגרם ועוד ועוד. הניהול כולל גם קבלת החלטות רבות, ובהן למשל איך לחלק את תקציב השיווק של כל לקוח בין הערוצים האפשריים, או האם להמשיך קמפיין מסוים או לעצור אותו.

איך מבצעים את כל המטלות, כמובן בהצטיינות, ומבטיחים החלטות אופטימליות ומקסימום גידול בהכנסות לכל לקוח? עם מערכת ניהול מחלקה דיגיטלית.

מדוע חשוב לנהל את כל הדיגיטל בממשק אחד?

הכמויות העצומות של המידע הרלוונטי לצורך ניהול מחלקה דיגיטלית מחייבות פתרונות יעילים – כאלה שמאפשרים לצפות במקום אחד בכל הנתונים הרלוונטיים כשהם מרוכזים ומוצגים באופן ברור.

בהתאם מערכת ניהול מחלקה דיגיטלית שכוללת ממשק משתמש נוח היא נכס של ממש. במערכת כזו מוצגים כל הנתונים העדכניים, ולכן מקבלי ההחלטות יכולים להבין – בזמן קצר מאוד ובאופן המדויק ביותר שיש – מהם הביצועים של כל קמפיין וקמפיין. בנוסף ניתן בזכות מערכת כזו גם לבצע ניהול לידים יעיל כך שאף פנייה לא תיפול בין הכסאות ובאופן כללי להפיק מקסימום תועלת מההשקעה בשיווק הדיגיטלי.

ניהול מחלקה דיגיטלית, קמפיינים, שיווק ומכירות, במערכת פיקס דיגיטל

מערכת ניהול מחלקה דיגיטלית של פיקס דיגיטל כוללת את כל המרכיבים הדרושים כדי להבטיח תוצאות מיטביות לכל הקמפיינים בכל ערוצי השיווק, עבור כל סוגי הלקוחות. המערכת מספקת מענה להיבטים השונים של מעגל השיווק והמכירות, משלב ההקמה של קמפיין אפקטיבי ועד להשלמת עוד עסקה.

בפרט תוכלו בעזרת המערכת לבנות אתרים ודפי נחיתה מרשימים בזמן קצר מאוד, לחבר את כל הנכסים הדיגיטליים הקיימים לממשק אחד שיציג את כל הנתונים החשובים לגביהם (לצורך ניהול לידים ופעולות נוספות), לקבל התראות מידיות עבור התרחשויות שהגדרתם (למשל שיחה שלא נענתה), ליצור אוטומציות שמייעלות את ההתנהלות מול הלקוחות (למשל מייל עם מידע מקיף אודות מוצר מסוים), להפיק את כל הדוחות הרלוונטיים עבור ניהול מחלקה דיגיטלית, לבצע אופטימיזציה לקמפיינים השונים כך שכל שקל שמושקע בכל אפיק פרסום יניב מקסימום תמורה ומקסימום פניות, לקבל בלחיצת כפתור את חישוב העלות של כל פגישה וכל עסקה, ועוד.

עוד כדאי לדעת שמערכת הניהול המקיפה משדרגת לא “רק” את איכות הניהול של הנכסים הדיגיטליים והשיווק, אלא גם את ההתנהלות בתוך המחלקה – בזכות האינטראקציות היעילות בין הגורמים השונים שמופקדים על ביצוע כל פעולה והעברת המידע הנחוץ לכל עובד ועובדת באופן מידי ומלא.

היתרונות של מערכת ניהול מחלקה דיגיטלית של פיקס דיגיטל

  • כל הנתונים בלחיצת כפתור – ניהול מחלקה דיגיטלית מחייב תשומת לב מלאה לשורה ארוכה, מאוד, של נתונים: מספר הלידים בכל ערוץ פעילות (פייסבוק, יוטיוב, טאבולה/אאוטבריין, אינסטגרם, דפי נחיתה, פרסום בגוגל), יחס ההמרה בכל קמפיין, העלות המדויקת של כל פנייה, פגישה ועסקה, ועוד. המערכת של פיקס דיגיטל מציגה בפניכם את כל הנתונים הנחוצים, בכל פילוח רצוי, במהירות ובפשטות.

  • יחס עלות תועלת אופטימלי לכל קמפיין ולשיווק באופן כללי – יתרון משמעותי במיוחד של מערכת ניהול מחלקה דיגיטלית מבית פיקס דיגיטל הוא היכולת לבצע אופטימיזציה יעילה במיוחד לכל קמפיין. בדרך זו ניתן לחסוך סכומי כסף משמעותיים, ובעיקר למצות את ההשקעה בשיווק.

  • חיסכון משמעותי בשעות עבודה – בזכות האפשרות לבצע פעולות כמו בניית דפי נחיתה, ניהול לידים, חישובי עלויות ואופטימיזציה במינימום זמן.

  • שקיפות – בזכות המערכת ההתנהלות מול משרדי הפרסום מתבצעת בשקיפות מלאה.

  • תוצאות מוכחות – הממשק החכם והמגוון הרחב של האפשרויות מייצרים תוצאות מוכחות: יותר פגישות, יותר עסקאות ויותר הכנסות.

תקופת ניסיון ללא התחייבות!

נגישות