מערכת לניהול פרויקטים לעסק הפרטי באמצעות האינטרנט: קביעת משימות והצבת יעדים

מערכת לניהול פרויקטים לעסק הפרטי באמצעות האינטרנט: קביעת משימות והצבת יעדים

יש לכם אתר עסקי שעובד מול לקוחות? מערכת לניהול פרויקטים מרכזת עבורכם את כל העבודות השוטפות שאתם צריכים לעשות עבורם ועבור ענייני הפנים של בית העסק שלכם. המערכת מתאימה לכל מי שבבעלותו אתר וורדפרס. ניתן להעביר את הגרפיקה ואת תכני האתר לוורדפרס ולהתקין פלאג אין מערכת לניהול פרויקטים באמצעות חברת קידום אתרים ייעודית.

נהלו את הפרויקטים על פי משימות

ניתן לפתוח פרויקט חדש או להוסיף משימות לפרויקט קיים. סגרתם פרויקט חדש ואישרתם אותו? ניתן להוסיף או למחוק ממנו משימות בכל רגע נתון, להציב משימות בסדר כרונולוגי, ולהצמיד Milestones (נקודות ציון) לכל משימה: “בתהליך”, “הושלם” וכד’.

הקציבו את המשימות בזמנים מוגדרים מראש

ניתן להקציב זמן מוגדר מראש לכל משימה, כולל הצבת טיימר שיציג את הזמן ברגעי האמת.  המערכת תציג לכם את רשימת המשימות שנותרה בכל רגע נתון. ניתן להציג במסך ההיסטוריה את המשימות שכבר נעשו והאם הן נעשו במסגרת לוח הזמנים שתכננתם לבצען.

הנפיקו מסמכי תאגיד כחלק משגרת המשימות

המשימות כוללות אספקת מוצרים, משלוח מוצרים או אספקת שירותים בתשלום ללקוח? מערכת לניהול פרויקטים תלווה את כל התהליך עבורכם, מחיבור משימת שירות ללקוח, כלה בגביית התקבולים ממנו ועד הנפקת חשבונית מטעמה. כן, מערכת לניהול פרויקטים מאפשרת לכם להנפיק, לאחר משימת שירות וגבייה, חשבונית ללקוח שצרך מכם את הנדרש.

התעדכנו ביומני משימות לעתיד לבוא

ניתן לצפות ביומני המשימות של תאריכים בהם כבר הזנתם משימות. ממשק ה- GUI של מערכת לניהול פרויקטים ניתן להצגה במגוון גרפיקות. מבוסס על צבעים, ההתמצאות במרחב המשימות קלה ופשוטה ומאפשרת לכל מפעיל אתר לזהות בקלות את הנדרש לביצוע בימים הקרובים.

במהלך הפרויקט מובטח מעבר קל וחלק בין המשימות

פרויקט שנכתב על ידי מנהלי העסק או התפעול והוזן אל מערכת לניהול פרויקטים יהיה פשוט לתפעול. המשימות ירוצו על המסך ויתאפשר למבצע אותן לעדכן את סטטוס ביצוען בקלות. המעבר בין המשימות יתבצע בסדר הכרונולוגי אותו קבעתם ויאפשר ביצוע נוח ויעיל ביותר. עם מערכת לניהול פרויקטים – המשימות השוטפות בעסק מרוכזות ברצף עבודה הגיוני לנוחיותכם.

נגישות