מידע על מערכת CRM

 • הנכס המשמעותי ביותר של כל עסק הוא הלקוחות. כדי לייצר מאגר לקוחות רחב, שיהווה בסיס איתן להצלחה ארוכת טווח, עסקים משקיעים משאבים רבים מאוד בשיווק, ובעידן הנוכחי בעיקר במרחב הדיגיטלי - אבל כדי למצות את ההשקעה הנ"ל, חובה להקדיש תשומת לב לעוד מרכיב הכרחי: ניהול לקוחות יעיל, כזה שמתייחס במהירות לכל ליד, עוקב אחרי הטיפול בכל פנייה, ומוודא שחלוקת התקציבים לערוצי השיווק הינה אופטימלית. את כל אלה ניתן להשיג באמצעות מערכת CRM, ורצוי כמובן שגם לבחירת המערכת המשתלמת הזו תוקדש תשומת לב.

התרומה של מערכות CRM לניהול פניות, לקוחות ופרסום

 • המונח CRM הוא ראשי תיבות של הביטוי ניהול קשרי לקוחות (Customers Relationship Management). זהו תחום ידע שהתפתח באופן משמעותי מאוד בשנים האחרונות - בעקבות הגידול במספרי הלקוחות שיש לעסקים ובשל העובדה שבמקרים רבים אין מגע ישיר איתם, לפחות בתחילת הדרך. בהתאם פותחו כלים לניהול מושכל של האינטראקציות בשלבים השונים של משפך המכירות, ואת כולם מאגד הממשק של מערכת CRM.
 • מערכת שכזו מבוססת על 3 עקרונות מרכזיים:
 • א. הלקוח במרכז - כדאי כמובן תמיד לייצר מוצרים איכותיים ולספק שירותים ברמה גבוהה, אבל ליבת הפעילות צריכה להיות סביב הלקוח, הדרכים להשיג אותו והאמצעים שיאפשרו שימור שלו לטווח ארוך.
 • ב. כל לקוח הוא מיוחד - חשוב מאוד להתייחס לשונות בין הלקוחות, בכל ההיבטים הרלוונטיים, לרבות העלות של השגתם והתמורה שניתן לקבל (פוטנציאל המכירות לכל אחד ואחת).
 • ג. השאיפה להשבחה מתמדת של השיווק ושל ניהול הלקוחות - על בסיס מידע מקיף, עדכני וקל להבנה שמציגות מערכות CRM ניתן לקבל החלטות מדויקות, שמשפרות עוד ועוד את ביצועי העסק.

מערכת CRM עם ממשק מקיף ונוח במיוחד לשימוש

 • מערכת CRM כוללת מודולים שונים לניהול הפניות לעסק כולל הלידים, לניהול הלקוחות הקיימים ולניהול הפרסום. באופן טבעי מדובר בכמויות גדולות מאוד של נתונים, כולם בעלי חשיבות לצורך החלטות שונות, ולכן אחד המפתחות העיקריים של מערכת איכותית באמת הוא נוחות השימוש בה. המערכת של פיקס דיגיטל מבוססת על בקיאות מעמיקה הן בתחום ניהול הלקוחות והשיווק הדיגיטלי והן בתחום ממשקי המשתמש. התוצאה: מסכים שמציגים מידע חיוני באופן בהיר כך שקל לראות מיד גם את התמונה המלאה וגם את כל הפרטים הרלוונטיים, גמישות מרבית כך שכל עובד ועובדת יכולים לבנות דוחות בהתאמה מלאה לצרכים שלהם, ושפע פיצ'רים חשובים: שליחת מייל מובנה מותאם לכל פנייה ולסטטוס הטיפול בה, התראות אודות שיחות שלא נענו, הצגת כמות הלידים מאפיק פרסום ספציפי לאורך ציר זמן כדי לזהות השפעת צעדים שננקטו, השוואה בין עלויות הפגישות שמקורן בערוצי שיווק שונים, ועוד ועוד. עוד תורמת לנוחות השימוש ולחיסכון הניכר בזמן העבודה העובדה שהמערכת של פיקס דיגיטל הינה בעברית. את הממשק המשוכלל והידידותי ניתן לחבר לכל המקומות במרחב הדיגיטלי שבהם יש לעסק אינטראקציות עם גולשים: האתר, דפי נחיתה, רשתות חברתיות, טאבולה/אאוטבריין ועוד.

התועלות הבולטות של CRM עם Fix Digital

 • ממשק אינטואיטיבי - ולכן כזה שקל ללמוד להפעיל אותו. כל העובדים יוכלו לרכוש את המיומנות הנדרשת תוך חצי שעה ובמקרים רבים אפילו פחות.
 • אף פנייה לא מתפספסת - בזכות החיבור של המערכת לכל הערוצים הרלוונטיים, ההתראות האוטומטיות והאפשרות לקבל הקלטה של שיחות שלא נענו, קל להימנע ממצב שבו לידים איכותיים יורדים לטמיון עקב פספוס או עומס.
 • חיסכון ניכר בזמן העבודה - נוחות השימוש במערכת של פיקס דיגיטל וההצגה הברורה של כל המידע הנחוץ חוסכות זמן רב ויקר מאוד.
 • חיסכון משמעותי בתקציב השיווק - מערכת CRM היא כאמור מערכת לניהול הפרסום. כשאתם יודעים בדיוק את היחס בין העלות לתועלת של כל פעולה בכל אפיק פרסום, אתם יודעים בדיוק איך לחלק את התקציב, וכך יכולים למשוך מקסימום לקוחות פוטנציאליים במינימום השקעה.
כתובת

הירקון 67, בני ברק

כתובת

הירקון 67, בני ברק

תקופת ניסיון ללא התחייבות!

נגישות