דברים שכדאי לדעת על מערכת CRM לניהול לידים

דברים שכדאי לדעת על מערכת CRM לניהול לידים

מערכת CRM, או אם תרצו Customer Relationship Management, הנה מערכת בה ניתן לעקוב ולשלוט על פניות מלקוחות. מערכת CRM לניהול לידים מאפשרת לכם, כלקוחות, לעקוב אחרי אנשים שהגיעו אליכם מדפי נחיתה ומטפסים מקוונים שונים שהפצתם ברשת במסגרת קמפיינים שיווקיים. המעקב כולל סטטוס פעילות עכשווי, המחולק בין מצבים שונים כמו “בטיפול” (מציין שהפונה ביקש שיחזרו אליו, או שאין מענה, או שהלקוח במעקב וטרם פניתם אליו. כמו כן, ישנם מצבים כמו “פגישה” המציין שטרם נקבעה פגישה ויש להסדיר אותה, “עסקה” במקרה שנסגרה עסקה ו- “לא רלוונטי” המציין כי הפנייה של אותו אדם הייתה לא רלוונטית, תוך ציון הסיבה מדוע.

נהלו את הפניות שלכם מדפי נחיתה וטפסים בזמן אמת

באמצעות מערכת CRM לניהול לידים, גם בבית העסק שלכם ייווצר מעקב איכותי אחר האינטראקציות שלכם עם אנשי הקשר השונים. חלקם יהפכו ללקוחות פעילים (אם נסגרה עסקה ראשונה לפחות), חלקם יהיו בתהליך וחלקם, סביר להניח, ידחו את המשך התהליך ויסווגו כלא רלוונטיים. אתם תדעו היכן נמצאים הלקוחות שלכם שהגיעו מהלידים בכל שלב בתהליך התקשורת עמכם.

שלפו במהרה את נתוני לקוחות הלידים

הודות למערכת CRM לניהול לידים, ניתן יהיה להתחקות בקלות אחר אנשים שהגיעו אליכם באמצעותם. חברת הקידום האחראית עליכם תוכל להעניק לכם הרשאה למסך הקידום שלכם, ובו תוכלו לצפות בנתוני הלידים השונים: שם הלקוח הפונה, שם קמפיין הלידים ממנו הוא הגיע (ניתן להריץ דו”חות על מספר קמפייני לידים במקביל), סטטוס הפנייה (חדש או אחר), מחיר הליד, וכד’. באמצעות נתונים אלו תוכלו לקבל פרספקטיבה מה היו עלויות הגעת הלקוחות והפונים החדשים שלכם, לחזור למספרי הטלפון של הלקוחות וליצור עמם קשר בדואר האלקטרוני.

ממשק קל, פשוט ויעיל ביותר

באמצעות מערכת CRM לניהול לידים של פיקס דיגיטל אתם יכולים להתחקות בקלות אחר לקוחות שהגיעו מלידים. לקוחות אלו יהיו זמינים עבורכם במגוון ערוצי תקשורת, מטלפונים ועד דואר אלקטרוני, וניתן יהיה לחזור אליהם בערוצים אלה. ניהול פניות שהגיעו מלידים לא היה מעולם יותר פשוט. באמצעות מערכת CRM לניהול לידים, גם אתם יכולים לדעת מהו מצבו של כל פונה והאם הוא בדרך להפוך ללקוח שלכם.

נגישות