בניית דפי נחיתה

‭]‬בזמן‭ ‬שאחרים‭ ‬מזיעים‭ ‬על‭ ‬דף‭ ‬נחיתה‭ ‬אחד]

אתה יכול לעשות

6 דפי נחיתה!!!

Fix Digital – המתכנת האישי שלך

מערכת FixDigital מאפשרת לכל אחד שקיים אצלו עיצוב לדף נחיתה, לתכנת אותו בקלות ובמהירות! כולל פיצ'רים רבים כגון: סליידרים, הטמעת סרטונים, גלריות, טלפונים חכמים ועוד.. כל הדפים מתחברים באופן אוטומטי למייל של הלקוח, ל- CRM מובנה ו-לדאשבורד חדשני וידידותי לניהול ושליטה של הפניות.

כתובת

הירקון 67, בני ברק

כתובת

הירקון 67, בני ברק

קרא עוד אודות בניית דפי נחיתה

דף נחיתה הוא כלי שיווקי אפקטיבי להפליא. באמצעות דף כזה, שמכיל מסר חד ומדויק ניתן להניע מתעניינים וגם לקוחות פוטנציאליים שעדיין מהססים ליצור קשר עם העסק, או לחילופין להשאיר פרטי יצירת קשר – וכך להתקדם שלב נוסף בדרך להשלמת עסקה. היתרון העיקרי של דפי הנחיתה בהשוואה לאתר הוא האפשרות ליצור עמוד נפרד וממוקד לכל מוצר / שירות, למבצעים ספציפיים וגם לקהלי יעד שונים – עם עיצוב ותוכן שמותאמים למטרה הספציפית. בהתאם בניית דפי נחיתה היא מרכיב חובה בארגז הכלים של השיווק הדיגיטלי.

אילו כלים מציעה לכם מערכת לבניית דפי נחיתה?

המכשול העיקרי שמונע מבעלות ובעלי עסקים רבים ליצור סט עמודים שכאלה הוא עלות ההקמה שלהם והמורכבות של בניית דף נחיתה, כולל כזה שנחשב ליחסית בסיסי.

הפתרון: מערכת לבניית דפי נחיתה.

עם מערכת איכותית וידידותית למשתמש שיודעת לעצב ולהקים דפי נחיתה, אתם לא זקוקים לידע בתכנות ולא צריכים לחפש חברת בניית אתרים. התהליך הופך לפשוט, מידי וקל לביצוע. גם המחיר של כל עמוד שנוצר בדרך זו אטרקטיבי, כך שכל אחד וכל אחת יכולים ליצור כמה וכמה דפי נחיתה, כאמור לכל מטרה שהיא, להתחיל להריץ אותם – ולקבל עוד ועוד פניות רלוונטיות.

האיכות של מערכת לבניית דפי נחיתה נמדדת בשני פרמטרים: מגוון האפשרויות שהיא מציעה לעיצוב כל עמוד כך שהוא יהיה מרשים ומניע לפעולה – ומידת האינטואיטיביות של השימוש במערכת.

הקמת דפי נחיתה בפשטות ובמהירות עם המערכת של פיקס דיגיטל

בניית דפי נחיתה עם המערכת של פיקס דיגיטל היא חוויה חיובית במיוחד גם במהלך יצירת כל עמוד, גם כשרואים את התוצאה ובעיקר בשלב שבו העמוד שבניתם בפשטות ובמהירות מתחיל להניב פניות ומכירות.

השימוש בממשק אינטואיטיבי מאוד: בשלב הראשון אתם בוחרים את תמונת הרקע לדף הנחיתה מהמחשב שלכם – כמובן כזו שמתאימה למוצר או לשירות שהעמוד נועד לפרסם ולקהל היעד של הקמפיין הספציפי. לאחר מכן תוכלו להגדיר את מידות הדף, ולהוסיף לו טופס צור קשר – באמצעות מנגנון Drag&Drop נוח.

אפשרויות נוספות הן הוספת וידאו, העלאת גלריה של תמונות כך שבדף הנחיתה יוצג סליידר של תמונות מתחלפות, בחירת פונט וצבע לכל מרכיב ובאופן כללי עיצוב העמוד בדיוק כפי שאתם רוצים שייראה – במינימום זמן ומאמץ.

כמו כן ניתן להוסיף לכל דף נחיתה טלפון חכם (על בסיס מספר וירטואלי), על-מנת שכל פנייה טלפונית לעסק תזוהה מיד. בזכות פיצ’ר חשוב זה תוכלו לדעת עד כמה העמוד שיצרתם מייצר פניות וגם מהו שיעור העסקאות שמושלמות מתוך כלל הגולשים שנכנסו לדף.

מערכת לבניית דפי נחיתה של פיקס דיגיטל כוללת גם עמוד תודה שמוצג אוטומטית למי שבחר להשאיר פרטי יצירת קשר – וגם אותו תוכלו לעצב בקלות.

היתרונות של מערכת בניית דפי נחיתה של פיקס דיגיטל

  • חיסכון משמעותי בזמן – בניית דפי נחיתה בעזרת המערכת של פיקס דיגיטל אורכת זמן קצר מאוד.

  • עיצוב מרשים – כולל סליידרים, גלריות, וידאו ועוד. התוצאה: דף אפקטיבי ומניע לפעולה, ובהתאם מקסימום פניות ממנו.

  • אינטואיטיבי – יצירת דף נחיתה בפשטות וללא צורך בידע טכני כלשהו.

  • חיבור אוטומטי למערכת CRM ולמייל – מערכת לבניית דפי נחיתה שמאפשרת לכם שליטה מלאה על כל פנייה ופנייה, בנוחות מרבית. בזכות חיבור למייל ולממשק ניהול קשרי הלקוחות, אף פנייה לא מתפספסת.

  • אפשרות לטלפון חכם – כדי לזהות את כל הפניות מכל דף נחיתה ספציפי. זהו מידע יקר ערך גם כדי לטפל נכון בכל לקוח פוטנציאלי וגם כדי לדעת מהם דפי הנחיתה האפקטיביים ביותר.

תקופת ניסיון ללא התחייבות!

נגישות