בחירת מערכת crm בעברית

בחירת מערכת crm בעברית

מערכת crm בעברית מאפשרת לכם לנהל ולעקוב אחרי הלקוחות העסקיים שלכם שהגיעו דרך ערוצים מקוונים שונים, לצד פניות טלפוניות. מה חשוב שיהיה בכזו מערכת ומדוע חשוב מאד לא להסתפק בדרישות מינימום בעת בחירתה? מערכת crm היא למעשה הלב הפועם של התקשורת שלכם עם הלקוחות. כאשר אתם עוסקים בתחילת הדרך, ניתן להשתלט על מעט הפניות שתקבלו, אבל ככל שתתמקצעו יותר והיקף הפניות ייהפך למבול, היכולת שלכם כאנשים פרטיים לעקוב אחריהן תלך ותפחת, ואז אתם תצטרכו מבוגר אחראי מקוון שיהיה לצידכם ויטפל בכך. זוהי בדיוק מערכת crm בעברית.

דרישות הבסיס של מערכת crm בעברית

מערכת crm בעברית צריכה לספק לכם, כלקוחות עסקיים של חברת קידום ובניית אתרים, מידע על הלקוחות שלכם וגם על הפונים שלא נעשו לקוחות בשל כך שהם לא רכשו מוצר או שילמו לכם על שירות. דרישות הבסיס מצריכות אספקת מידע על אותם פונים, מהצגת הסטטוס שלהם (“בטיפול” – אתם מטפלים בקשר החדש שנוצר, “עסקה” – נעשתה עסקה, הדמות הפכה ללקוח שלכם, “לא רלוונטי” – ניסיתם לקדם וגיליתם שהפונה לא רלוונטי למכירות שלכם).

דרישות מתקדמות שמומלץ שיהיו במערכת

  • פילוח לקוחות על פי מקורות ההגעה – טלפון, לידים מפייסבוק, לידים מאינסטגרם,, אתר האינטרנט שלכם, וכד’.
  • הצגת מקורות הגעה לא אינטרנטיים – הצגת לקוחות שלא הגיעו אליכם מהאינטרנט, כולל ערוץ ההגעה, טלפון, רדיו, טלוויזיה וכד’.
  • הצגת שם הפרויקט – הצגת שם פרויקט הקידום ממנו הגיע הפונה החדש: שם קמפיין לידים, שם קמפיין שעשיתם באתר שלכם, וכד’.
  • במידה וביצעתם שיחת טלפון – נענה או לא נענה, כולל אפשרות להאזין לשיחה שנענתה.

עם מערכת CRM בעברית הניהול הופך להיות קל ופשוט

מערכת crm בעברית הופכת את המעקב אחרי הלקוחות והפונים שלכם לפשוט וקל. ניתן לתרגם בקלות כל פנייה אליכם לסטטוס בתוכנת ה- CRM, מה שיסייע לכם לדעת מה קורה עם אותו אדם בכל רגע נתון, והאם יהיה עליכם לשוב אליו טלפונית או באמצעות המייל. ניהול לקוחות באמצעות מערכת crm בעברית הוכח כצעד אפקטיבי ביותר, כזה המאפשר לכם לקבל פרספקטיבה טובה אודות קהלי היעד שלכם בזמן אמת.

נגישות