מערכת להקמת אתרי וורדפרס

מערכת להקמת אתרי וורדפרס

זקוקים לבחירה חכמה של מערכת להקמת אתרי וורדפרס? בואו להכיר את המערכת של FIX Digital! באמצעות פלאג אינים חכמים מבוססי וורדפרס ניתן לפסוח על התכנות ולהקים אתר בשיטת דראג אנד דרופ, וגם לקדם את האתר באמצעות ניהול קמפיינים וניהול פונים ולקוחות יסודיים. האתר יתבסס על כל התשתיות המקצועיות הנדרשות להפעלתו, לצד תשתיות קידום וניהול שיספקו לו את הבוסט הנדרש להנעתו קדימה.

על הדראג אנד דרופ של אלמנטור

זהו דראג אנד דרופ שניתן למימוש עבור לקוחות חברת קידום אתרים המבססת את פועלה על פלטפורמת וורדפרס. פלאג אין זה יכול להיות מותקן בסביבת אתר הלקוח, שיכול ליהנות מגרירה קלה ופשוטה של האתר שלו, מבלי לבצע מהלך תכנותי אחד. אם כן, מדוע לא להשתמש בממשקי דראג אנד דרופ ידועים יותר? משום שרק וורדפרס מעניק לכם את התנופה המשמעותית ביותר בתחום הקידום, וכאשר חברת קידום עוסקת במלאכה, תהיו בטוחים שהאתר שלכם עומד להיות בעל חשיפה איכותית עבור קהלי היעד המשמעותיים עבורכם.

ממשקי קידום שאסור לפספס

מערכת להקמת אתרי וורדפרס מבית FIX Digital לא מהווה רק אתר אינטרנט. היא מספקת את כל מה שאתם צריכים בשביל להניע אותו קדימה וליצור עבור עצמכם סביבת קידום איכותית, מן המעלה הראשונה. ממשקי הקידום יסופקו לחברת קידום האתרים שאחראית עליכם. הם יאפשרו לה לחבר עבורכם פרויקטים שונים כמו קמפיינים ממומנים ומהלכי קידום אורגניים באמצעות האתר, לבדוק את יעילותם בזמן אמת ולפעול לשפרם ביעילות רבה. באמצעות ממשק ניהול לקוחות היא תוכל לנהל אתכם באמצעות ניתוח הפילוח של הפונים אליכם כבית עסק, תוך יצירת מודלים של קידום שיקטינו את הסיכוי להיפגש עם פונים שלא מתאימים לשירותים ולמוצרים שלכם. במקביל, יסופק לחברה ממשק ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק, באינסטגרם ובגוגל, באמצעותו היא תוכל לחבר עבורכם את הקמפיינים היעילים ביותר.

ממשק ניהול פונים עבור בית העסק

ממשק ניהול פונים יסופק ישירות עבורכם לבית העסק ויפעל במקביל לממשק ניהול לקוחות שקיבלה חברת הקידום האחראית עליכם. פעולת הממשק פשוטה, היא מאפשרת לכם לתעד פונים שחזרתם אליהם טלפונית ולסווג אותם למצב “טיפול” אם הם בתהליך, “פגישה” אם יזמתם איתם משהו שאינו כרוך בתשלום כמו קיום פגישה או משלוח הצעת מחיר, “מכירה” אם התקבל תשלום ו- “לא רלוונטיים” עבור מי שמודיע לכם על סיום התקשרות. על פי תוצאות הפעלת הממשק, תוכל חברת הקידום לבצע אופטימיזציות לפרויקטים שלכם על מנת ליצור קמפיינים איכותיים ותסריטי קידום יעילים יותר מאלו שבהווה.

כל הסיבות לבחור במערכת וורדפרס עם תוספי FIX Digital

  • קידום מהיר באינטרנט עם כלי קידום וניהול קמפיינים ייעודיים.
  • חיבור מהיר ויעיל לשלושת הרשתות החברתיות גוגל, פייסבוק ואינסטגרם.
  • תיקון מהיר ויעיל של מהלכי קידום על ידי כל חברת קידום בה תבחרו באמצעות כלים ייעודיים.
  • הגדלת התנועה לאתר ואליכם לתיבת האינבוקס ב- 25% מכמעט כל אלטרנטיבה אחרת.

כשאתם בוחרים מעכת להקמת אתרים, הכי כדאי לגשת לוורדפרס עם החבילה של FIX Digital וליהנות מהקמה מהירה של האתר, מממשקי קידום קלים ליישום על ידי כל חברת קידום, ומעריכת שינויים מהירה, קלה ופשוטה ביותר על ידכם בתוך האתר. עם מערכת להקמת אתרי וורדפרס – הלקוח נהנה מכל התמורות בתחום בנייתו וקידומו!

נגישות