כך מומלץ לבחור מערכת לניהול משימות באינטרנט עבור העסק

כך מומלץ לבחור מערכת לניהול משימות באינטרנט עבור העסק

כשאתם מנהלים עסק דרך אתר אינטרנט המחובר לחשבונות ברשתות החברתיות גוגל, פייסבוק ואינסטגרם, מערכת לניהול משימות היא כלי הכרחי לכל מי שעובד מול לקוחות וצריך לספק להם שירותים ומוצרים באופן שוטף. כשהאינטראקציה מול הלקוחות נהפכת לריטואל קבוע, התמורות שתספקו עבורם הופכות, מבחינתכם, למשימות, ואותן ניתן לארגן בקלות באמצעות מערכת לניהול משימות. כלקוחות חברת קידום המבססת את פועלה על פלטפורמת האתרים וורדפרס, אתם יכולים להשתמש בפלאג אין ניהול משימות ייעודי. כיצד מומלץ לבחור אותו? להלן כל המרכיבים שחשוב שיהיו בו.

יצירת פרויקטים חדשים

מערכת לניהול משימות ייעודית צריכה לאפשר לכם ליצור פרויקטים חדשים חד או רב משימתיים. פרויקט עם מספר משימות ניתן לבנות בסדר כרונולוגי ולהציג את המשימות בהתאם לכך. בגמר בניית הפרויקט ניתן יהיה להציג את רשימת המשימות באמצעות ממשק GUI ממופה היטב, ומבוסס על צבעים שונים שיקלו את ההתמצאות.

הוספת משימות לפרויקטים קיימים

סגרתם פרויקט? הוא עדיין אפשרי להוספה ושינוי באמצעות מערכת לניהול משימות. ניתן להיכנס לפרויקט קיים בכל רגע על מנת להשמיט ולהוסיף לו משימות חדשות. ההוספה קלה ופשוטה, וניתן להכניס את המשימות הן בקצוות (ראשונה ואחרונה) והן בין משימות קיימות ב- Workflow.

הקצבת המשימות בזמנים מוגדרים מראש

ניתן להקציב את המשימות בזמנים ואף להפעיל טיימר במהלך הכניסה לפרויקט שיוודא כי במהלך ביצוע המשימות חל סנכרון עם לוח הזמנים שקבעתם. ניתן להציב עבור כל משימה נקודת ציון בסיום העבודה (“לא הסתיימה”, “הושלמה” וכד’). בדרך זו, כניסה חוזרת לפרויקט תספק לכם מידע נגיש על שלבי יישומו, הלכה למעשה, בכל עת.

דפדוף קל בהיסטוריית המשימות

מערכת לניהול משימות מאפשרת לכם לדפדף במשימות העבר ואף בפרויקטים שהושלמו ולצפות בלוחות זמנים בהם מומשו משימות מן העבר. ניתן גם לעבור על משימות מפרויקטים עתידיים לפני ביצוען וליישם עבורן תארוך וקביעת זמנים מחדש בקלות.

הנפקת מסמכים במהלך יישום פרויקטים ומשימות

המשימות והפרויקטים נעשים מול לקוחות? מערכת לניהול משימות מאפשרת לכם להנפיק עבורם חשבוניות וקבלות כחלק מה- Workflow המשימתי ולשלוח להם אותן. בכך, נחסך זמן יקר על הנפקה ידנית של המסמך, כשהלקוח יכול לקבל את המסמך המבוקש במהלך יישומו השוטף של הפרויקט.

נגישות