כך תבחרו מערכת להקמת אתר תדמית בעל פוטנציאל רב לקידום

כך תבחרו מערכת להקמת אתר תדמית בעל פוטנציאל רב לקידום

מעוניינים בהקמת אתר תדמית? האתר שלכם, שמייצג אתכם ואת מי שאתם, צריך לא רק להיבנות באופן מקצועי אלא גם להיות מופץ ברשת האינטרנט על בסיס מהלכי קידום חכמים. לשם כך, מאד מומלץ לבחור בסביבת וורדפרס. מערכת להקמת אתר תדמית מבית וורדפרס מגשימה עבורכם מגוון תמורות חשובות שמומלץ מאד להכיר.

פתיחת חשבון בעל אתר בוורדפרס בקלות

פתיחת החשבון נעשית ביעילות ובקלות על ידי חברת קידום אתרים. לאחר הסדרת הרישום, אתם תקבלו גישה למנוי וורדפרס באמצעות שם משתמש וסיסמה. לאחר מכן, תוכלו להוסיף את חבילת התוספים שפותחה וחוברה בידי FIX Digital, המספקת שירותים עבורכם ועבור החברה שמקדמת את האתר שלכם. באמצעותה, ניתן יהיה לעבוד על בניית האתר, ולאחר מכן ליצור פרויקטים חכמים בתחום הקידום כמו דפי נחיתה ומודעות. בשונה מן העבר, מערכת להקמת אתר תדמית מתבססת על ממשק בנייה קל ופשוט, ללא תכנות.

בניית אתר קלה, נגישה ומהירה ביותר

בעבר הלא רחוק, וורדפרס לא סיפקה למשתמשים ממשק בנייה ייעודי. הדרך היחידה לבנות את אתר הוורדפרס הייתה באמצעות תכנות מטעם חברת קידום. כיום, יכול המשתמש לשייך לחשבון הוורדפרס שלו מערכת להקמת אתר תדמית של FIX Digital. המערכת כוללת את הפלאג-אין “אלמנטור”, בונה אתרים עצמאי בשיטת “גרור והשלך”, כתחליף לתכנות. באמצעותו, ניתן לגרור שדות כותרת, לגרור שדות טקסט, לגרור תמונות, לגרור תיבות להטמעת סרטונים מיוטיוב או מ- Vimeo, לייצר רקע לכל עמוד ולמהדרין מבניכם, ליצור CSS קבוע עם צבעים אחידים לטקסטים, לכותרות ולרקעים באתר. הכל נעשה בגרירה בלבד וללא צורך בתכנות. ניתן יהיה לאגד מספר אובייקטים יחדיו ולגרור אותם כמקשה אחת ולאחר מכן לבטל את האיחוד כדי לאפשר גרירה עצמאית של כל פרט שוב.

כלי קידום וניהול קמפיינים חכמים

כלים אלו מתחלקים ביניכם כלקוחות של חברת קידום, לבין חברת הקידום בה תבחרו לנהל את הפעילות שלכם. אתם תקבלו ממשק ניהול פניות באמצעותו ניתן יהיה לפנות בחזרה לכל מי שהגיב לכם בטפסים ובדפי נחיתה, על מנת להתחיל איתו תהליך שהוא עשוי להפוך ללקוח שלכם. התהליך כולל סיווג לקטגוריות כמו “בטיפול” אם הפונה נמצא בעיצומה של הידברות עמכם, “פגישה” אם קבע אתכם פגישה או התעניין בהצעת מחיר, “עסקה” אם רכש מוצר או שירות ו- “לא רלוונטי” אם הודיע לכם שאין בכוונתו לרכוש דבר. במקביל, חברת הקידום שלכם תצויד בכלי לניהול לקוחות. באמצעותו היא תוכל לעקוב אחרי הפעילות שלכם וליצור עבורכם קמפיינים מעניינים באמצעות כלי נוסף שהיא תקבל מ- FIX Digital, והוא פלאג אין “הקמפיין האקטיבי” (ActiveCampaign) באמצעותו ניתן יהיה לחבר עבורכם קמפיינים של פייסבוק, אינסטגרם וגוגל.

נגישות