כל המידע על אפליקציה לניהול לידים

כל המידע על אפליקציה לניהול לידים

ניהול לידים הוא שירות שחברות קידום אתרים חייבות לספק ללקוחות העסקיים שלהן, ובאיכות. האם הלקוח העסקי צריך לעסוק במשימות קידום כמו עלות הבאת ליד, פילוח על פי שמות פרויקטים בענף הקידום, וכד’? לא. אבל הוא צריך שתהיה לו גישה טובה למאגר פונים עדכני שמסופק לו באמצעות מהלכי הקידום הללו. הלקוח יכול לנהל את רשימת הלקוחות שלו שהגיעו מלידים באמצעות סיווג יעיל לצורך התקשרות עתידית.

חלוקה על פי שמות הפרויקטים של הלידים

לידים ניתן לייצר מפרויקט בודד וניתן להביא אותם ממספר פרויקטים במקביל. לדוגמה, פרויקט דף נחיתה בפייסבוק שרץ במקביל לפרויקט דף נחיתה באינסטגרם. שני הפרויקטים נחשבים לידים, כי דף הנחיתה הוא זה שהביא את האוכלוסייה. הלקוח יוכל להבחין מי מהפונים הגיע מהפייסבוק ומי הגיע מהאינסטגרם ולנהל את הפונים הללו באמצעות חזרה טלפונית או באמצעות הדואר האלקטרוני אליהם.

ניהול הפונים מרגע שבוצע משלוח מייל או נעשתה שיחת טלפון ראשונה אליהם

אפליקציה לניהול לידים מאפשרת ללקוח של חברת הקידום לנהל את הפונים שהגיעו מהלידים. מרגע שבוצעה שיחת טלפון או נשלח אליהם מייל, הניהול הופך להיות קל, פשוט ומורץ בסרט נע. תחילה, הלקוח צריך לסווג האם מדובר בפונים שהם “בטיפול”, “פגישה”, “עסקה” או “לא רלוונטי”. פונים בטיפול הם כאלו שלא ענו לשיחה, ביקשו חזרה במועד מאוחר יותר, וכד’. פונים שמסווגים כפגישה הם כאלו שהביעו הסכמה לקביעת פגישה או לעיון בהצעות המחיר של הלקוחות. פונים שסווגו כ- “עסקה” הם כאלו שסגרו עסקה ובכך הפכו להיות הלקוחות של לקוחות חברת הקידום. פונים לא רלוונטיים הם כאלה שלקוחות חברות הקידום גילו שהם לא רלוונטיים להמשך התקשרות עמם. בכל אחת מהרובריקות הללו יצוידו הלקוחות של חברת הקידום במגוון רחב של סטטוסים מפורטים המביעים את המצבים אליהם נקלעו מול הפונים.

משלוח דו”חות על פונים ולקוחות מחברת הקידום

הלקוח יכול לבקש דו”חות אודות פרויקטי הקידום שבחרה עבורו חברת הקידום בכל רגע נתון. באמצעות אפליקציה לניהול לידים מהצד של חברת הקידום, יכולה האחרונה להנפיק ללקוח שלה דו”ח המפרט על שמות הפרויקטים, שמות הלקוחות שהגיעו מהם, עלות ההבאה, וכד’.

נגישות