כל מה שרציתם לדעת על מערכת CRM לצפייה בפניות

כל מה שרציתם לדעת על מערכת CRM לצפייה בפניות

מערכת CRM לצפייה בפניות מאפשרת לכל מי שהוא לקוח בחברת קידום האתרים FIX Digital לצפות בפניות שהוא מקבל ממתעניינים ראשוניים. חשוב לציין כי לא ניתן, בשלב זה, לקרוא להם “לקוחות” משום שלא ניתן לדעת מה יהיה המשך הקשר עם בית העסק. המערכת של FIX Digital מספקת למשתמש העסקי את כל סוגי הפונים מכל הפרויקטים הקידומיים שנעשו עבורו: אורגניים, לידים בפייסבוק, לידים באינסטגרם, גוגל אדוורדס, קידום דרך האתר, ועוד. ניתן לצרף למאגר גם לקוחות שלא הגיעו מהאינטרנט, אלא דרך שיחת טלפון ישירה למשרדי העסק. המערכת של FIX Digital מאפשרת לתעד את הפעילות עם הפונים שלהם בהתאם לסוג ההתקשרות שנוצר בטלפון או באימייל.

מיון הפונים לבעלי העסקים, לקוחות חברת הקידום

מיון הפונים נעשה בעסק, על ידי הלקוח. במידה ונוצרה שיחת טלפון שהסתיימה בדחייה למועד מאוחר יותר, או שלא נוצר מענה, או שמכל סיבה אחרת – הפונה בסטנד ביי, הוא מוצב בקטגוריה שנקראת “בטיפול”. ניתן לשייך לפונה הזה סטטוס מדויק לגבי הסיבה שהוא בטיפול (לא ענה לטלפון, ביקש דחייה לבוקר, וכד’). במידה והפונה הביע התעניינות ראשונית בפעילות העסקית, ביקש לקיים עמכם פגישה או ביקש שתשלחו לו הצעת מחיר, ניתן להשתמש בממשק מערכת CRM לצפייה בפניות כדי להעביר אותו לקטגוריה “פגישה”, עם סטטוס שמורה מדוע הוא שם: תוזמנה פגישה, התבקשה הצעת מחיר וכד’. במידה והפונה ביקש לקנות מוצר או לצרוך שירות ושילם על כך, ניתן להעבירו לקטגוריה “עסקה” בה יש רק סטטוס אחד: עסקה נסגרה. במידה והוא לא רלוונטי למכירות שלכם, יש להעבירו לקטגוריה “לא רלוונטי” ולציין את הסטטוס: “אין תקציב”, “עובד עם אחרים”, “לא מעוניין בשירות” וכד’.

המשך הפעילות כתוצאה מעבודה עם מערכת CRM לצפייה בפניות

מערכת CRM לצפייה בפניות מטעם FIX Digital מאפשרת לחברת הקידום האחראית עליכם לצפות בקטגוריות השונות אשר סווגו בבית העסק עבור הפונים השונים, לפלח באחוזים ולבדוק כיצד ניתן לשפר את הקמפיין. במידה וישנה כמות רבה של משתמשים “בטיפול” לפרק זמן ארוך ללא התקדמות וכל שכן, הרבה בקטגוריה “לא רלוונטי”, המסקנה המתבקשת היא כי יש לפעול לשיפור הקמפיין. השיפור נעשה ביעילות ותוך השגת התאמה אופטימאלית לצרכי העסק. שימוש בממשק מערכת CRM לצפייה בפניות מגדיל את הסיכוי לפגוש פונים איכותיים שיהפכו ללקוחות ב- 25% בהשוואה לכל מערכת אחרת.

נגישות