מהי מערכת CRM לניהול משימות

מהי מערכת CRM לניהול משימות

מערכת CRM לניהול משימות הנה מערכת שמסייעת לכם לנהל משימות העוסקות באינטראקציה עם הלקוחות שלכם. אחרי הכל, המבנה של כל בית עסק שונה, אופן אספקת המוצרים והשירותים אינו דומה כלל, ולכן נדרשת מערכת שבאמצעותה יכול בעל עסק המקדם את עצמו באינטרנט ומשיג נתח שוק דרך לידים, גוגל אדוורדס, פייסבוק ואינסטגרם, לעגן את כרטיסיות הלקוח שלו בממשק ניהול משימות שיש לעשות כדי לממש את התחייבויותיו העסקיות. לדוגמה, “שלח מוצר X בעקבות תשלום בתאריך Y”, עבור לקוח ספציפי שאכן שילם על אותו מוצר. כאשר המשימות שיש לבצע מול לקוחות נעשות רבות ומורכבות בעקבות עלייה בביקוש, נדרשת מערכת CRM לניהול משימות ברמה ארגונית, בה מקבץ עובדים שעובדים לצדכם יבצעו אותן, ישלחו את המוצרים, יספקו את השירותים ויתייצבו לפגישות. מערכת כזו היא למעשה מנהל אלקטרוני, או כמו שמקובל לקרוא לו במרחב ההייטק, ERP (ניהול משאבי יזמות). מערכת זו נועדה במקור לנהל את משאביו הפנימיים של הארגון, אך משמשת גם כאמצעי עזר למימוש התחייבויותיכם מול הלקוחות שצברתם.

כך מומלץ לבחור CRM לניהול משימות

התוכנה צריכה להיות מסופקת במסגרת אינטראקציה שוטפת עם חברת קידום אתרים, על ידי האחרונה. בצד שלה, היא יכולה לאבחן נתונים שונים אודות הפעילות היזמית שלכם, כמו מקורות הגעת הלקוחות, עלות הבאתם, שמות הפרויקטים האינטרנטיים מהם הם הובאו, וכד’. באמצעות מידע זה היא יכולה לעשות אופטימיזציות שיאפשרו את שיפור המהלכים הקידומיים שלכם בעתיד, מה שיביא לשיפור בכמות ובאיכות טיב ההתאמה של הפונים העתידיים אליכם. התוכנה, בצד שלכם, צריכה לאפשר לכם לנהל את הלקוחות שלכם ולמלא משימות לביצוע מולם בעקבות התחייבויות שלכם ותקבולים שהם העבירו אליכם.

על המערכת לחיות מפורטת ולספק לכם את כל הכלים להתמודד עם משימות הלקוח

מערכת CRM לניהול משימות צריכה לספק לכם מגוון רחב של אפשרויות מילוי בזמן אמת אודות הפונים שלכם, בין אם מדובר בלקוחות חדשים או בקיימים. בין השאר, הוא כולל משימות שיהיה צורך לבצען על מנת לעמוד בהתחייבויות שלכם מולם. במקביל, מומלץ שהמערכת תספק לכם כלים לניהול משימות פנים ארגוניות העוסקות בלוגיסטיקה ובניהול העסקי השוטף שלכם המהווים מערכת ERP סטנדרטית.

נגישות