מערכת לביצוע אוטומציות באתר

מערכת לביצוע אוטומציות באתר

מהי מערכת לביצוע אוטומציות ומדוע היא קריטית מאד בכל אתר עסקי שתבקשו לראות ממנו פרנסה? מערכת לביצוע אוטומציות, כשמה כן היא, מצליבה בין אירועי אינטרנט שונים שקרו בעבר ומתרחשים בהווה כדי ליצור עבורכם עוגנים לקשר עתידי עם פונים אינטרנטיים. למה אנו מכוונים? אם לקוח נכנס לאתר שלכם ונרשם אליו, וכעבור מספר ימים, שבועות או אפילו חודשים, חזר לגלוש באתר שלכם, מערכת לביצוע אוטומציות תסווג באופן מידי את כתובת המייל שלו למיילצ’ימפ ותשלח לו תזכורת שהוא מנוי באתר, עם הצעות שיווקיות לרכישת מוצרים.

מערכת לביצוע אוטומציות – כך עובדת השיטה

פונים לאתר העסקי שלכם שסווגו על ידי מערכת CRM כפונים “בטיפול” (לא לקוחות ואפילו לא התעניינו בפגישה או הצעת מחיר, אלא רק ביצעו שיחה ראשונית או מילאו טופס הצטרפות לאתר) יחזרו, בחלקם, לגלוש באתר שלכם. עם היכנסם לאתר, מערכת לביצוע אוטומציות תשלח להם הודעה במייל שהיא תזכורת לכך שהם מנויים באותו אתר. המערכת תשלח עבורם מוצרים שיהיו דומים למוצרים בהם הם גלשו קודם לכן, כשהם בילו באתר בפעם הראשונה.

כך מסדירים אוטומציות מותאמות אישית לאתר שלכם

ניתן לספק עבורכם מערכת לביצוע אוטומציות מטעם חברת קידום אתרים אשר תיצור באתר שלכם מנגנון אוטומציה חכם. פונים שפנו אליכם פעם אחת, או פנו מספר פעמים ולא חזרו עם בקשה קונקרטית (ביצוע מכירה או התעניינות בפגישה או בהצעת מחיר) יקבלו הודעת תזכורת עם כניסתם לאתר שלכם פעם נוספת בהודעה תהיה להם תזכורת שמדובר באתר שהם משתמשים רשומים בו. מערכת לביצוע אוטומציות תדע גם למפות את הדפים הספציפיים בהם נכח כל גולש בעבר, וכשהוא יגלוש בפעם השנייה – היא תשלח לו תזכורת לגבי קטגוריית המוצרים בה הוא התעניין בעבר. הדבר צפוי להגביר את הסיכוי שהוא יבקש לבצע עסקה או לקבל ההצעת מחיר.

ביצוע מהלכי אוטומציות נוספים

ניתן לבצע מהלכי אוטומציה נוספים ויצירתיים במיוחד, כמו למשל תזכורת עבור משתמש שהתחיל למלא טופס באתר ולא סיים. מאד מומלץ לבחור אוטומציות איכותיות שיסבו לכם מכירות בסבירות גבוהה. מערכת לביצוע אוטומציות המסופקת בידי חברת קידום אתרים תגשים עבורכם תמורה זו.

נגישות