מערכת לבניית דפי נחיתה מותאמים אישית ללקוח העסקי

מערכת לבניית דפי נחיתה מותאמים אישית ללקוח העסקי

מערכת זו תייצר עבור האתר העסקי דפי נחיתה מותאמים אישי. דפי הנחיתה עשויים להכיל סוגים שונים של פרטים בהתאם לסוג ההתקשרות המבוקש. במידה ומדובר על רישום משתמשים מקסימלי עם סינון מינימלי, מומלץ להכין דף נחיתה קצר וקל למילוי שימשוך פונים רבים. אבל אז, אתם מסתכנים שרבים מהם יתגלו כלא רלוונטיים. מצד שני, אם העסק שלכם צפוי להוציא תחת ידו דף נחיתה ארוך של 2 עמודים עם פרטים קשים לאיתור, אתם מסתכנים בכך שהדף לא יהיה וויראלי ויזכה להתעלמות של רוב הגולשים. האמת, כרגיל, נמצאת איפשהו באמצע. חברת קידום אתרים תספק עבורכם דף נחיתה ייעודי שגם ימשוך פונים רבים וגם יביא לכך שרובם יהיו איכותיים ותואמים לסטנדרטים שלכם כבית עסק.

בניית דף נחיתה באמצעות מערכת ייעודית

מערכת לבניית דפי נחיתה תיצור עבורכם את הדף המושלם. בשיטת Drag and drop ניתן לשלב בדף שדות מיוחדים כמו בחירה מרובה, בחירה חד ערכית עם עיגולים בין אפשרויות, שדות מילוי, שדה מילוי לטקסט ארוך, ועוד. הדף ניתן להכנה בקלות ואינו מצריך פעולה תכנותית כלל ועיקר. מערכת לבניית דפי נחיתה מספקת לכם את כל התמורות להעמדת דף נחיתה מושלם שיכיל את הפרטים שאתם, כבעלי עסק, תצטרכו לקרוא על מנת ליצור קשר עם המשתמשים השונים ולדעת לספק להם את המענה המבוקש.

הטמעת דף הנחיתה בקמפיין קידומי מתואם

אחד היתרונות המרכזיים בהיותכם לקוחות של חברת קידום אתרים הוא ביכולת שלה להתאים את הדף שנוצר במסגרת מערכת לבניית דפי נחיתה לקמפיין קידומי מושלם שיגרום לו להגיע בדיוק לאנשים הנכונים, אלה שייטו למלא זאת וגם להתגלות כמתאימים להיות לקוחות שלכם בסבירות גבוהה.

יצירת סביבת קידום ממומנת מושלמת

באמצעות מערכת לבניית דפי נחיתה, ניתן ליצור דף נחיתה לכל מסגרת ממומנת, מגוגל אדוורדס ולידים בפייסבוק ועד לקידום הממומן החדשני של אינסטגרם. מערכת לבניית דפי נחיתה תתאים את הדפים לפלטפורמה בה אתם מעוניינים לתת להם במה ותספק את מלוא ההתאמה הוויזואלית עבורם למסגרות אלו. בכך, אתם מגדילים את הסיכוי לקבל חשיפה בתהודה גדולה כשהדפים יגיעו לאותן מסגרות קידום ממומנות.

נגישות