מערכת להקמת דף נחיתה מותאם אישית

מערכת להקמת דף נחיתה מותאם אישית

מערכת להקמת דף נחיתה מאפשרת לכם להקים דף ייעודי עבור פרויקטים ממומנים בגוגל, בפייסבוק ובאינסטגרם. התאמת מבנה דף הנחיתה נעשית על פי סוג התוכן המבוקש, דף לצריכת מוצר או שירות, דף להטמעה ברשת חברתית מבוססת תכנים כמו גוגל ומנגד, רשת בה לתמונות ולוויזואליות ישנה חשיבות כמו אינסטגרם ממומן. דף הנחיתה יוכל להיות משויך לקמפיין ממומן בכל אחת מהרשתות החברתיות ולהשתלב במרחב שלה בקלות.

יצירת דף הנחיתה

יצירת דף הנחיתה נעשית על ידי מערכת פשוטה וקלה לשימוש. היא מאפשרת גרירה קלה של שדות ותיבות טקסט, כמו גם של כפתורים ותיבות סימון ייעודיות. ניתן לגרור שדות קוד מיוחדים כמו אימייל או שדות נומריים. דף הנחיתה יכול להשתלב במגוון רקעים, תמונות וגרפיקות שונות על פי בחירתכם.

עריכת דף נחיתה קיים

ניתן להשתמש במערכת להקמת דף נחיתה לארגון מחדש של דף נחיתה קיים, השמטת שדות והוספתם, הוספה והשמטה של גרפיקות ותמונות, שינוי רקע, ועוד. העריכה קלה ליישום ומתבצעת ביעילות רבה עבור כל סוגי הדפים עבור כל הרשתות החברתיות.

שיוך דף הנחיתה לקמפיין ממומן

לאחר שדף הנחיתה הושלם באמצעות מערכת להקמת דף נחיתה, ניתן לשייך אותו לקמפיין קיים או ליצור עבורו קמפיין חדש ברשתות החברתיות. במידה ויצרתם סדרה של דפי נחיתה המיועדים לרשתות חברתיות שונות, יש לבחור בדף ייעודי לאותה רשת. לדוגמה, דף המיועד לפייסבוק צריך יהיה להיבחר לקמפיין פייסבוק ולא לקמפיין גוגל שדורש נתוני דף מעט שונים בגרפיקה ובעיצוב.

ייעודי ללקוחות אתרי וורדפרס

מערכת להקמת דף נחיתה הנה פלאג אין ייעודי בוורדפרס. לכן, אם אתם עומדים לבנות אתרים, הבחירה בוורדפרס מקצועי דרך חברת קידום אתרים היא הבחירה הנכונה עבורכם. לא זו בלבד שתשתית הקידום הכי קלה ליישום ובעלת עדיפות מובהקת בגוגל, יצירה והוספה של דפי נחיתה חדשים מעולם לא הייתה יותר קלה. עם מערכת להקמת דף נחיתה אתם יכולים לייצר דף נחיתה מאפס, לשנות מראה ומבנה של דף נחיתה קיים ולהטמיע כל דף שנוצר בפרויקטים ובקמפיינים ממומנים ברחבי הרשתות החברתיות. עם מערכת להקמת דף נחיתה, יישום הקידום הממומן מעולם לא היה פשוט יותר!

נגישות