מערכת לניהול לקוחות אינטרנטיים לחברות קידום ובתי עסק

מערכת לניהול לקוחות אינטרנטיים לחברות קידום ובתי עסק

מערכת זו מסייעת לעסקים השונים לנהל את האינטראקציה עם הלקוחות שלהם. ישנם 2 סוגי ניהול שנועדו עבור 2 סוגי עסקים. במידה והעסק הוא בעצמו חברת קידום אתרים, והלקוחות הם בעלי עסקים, ניתן לצפות בנתוני הקידום שלהם, לעבור על רשימת הפרויקטים שבוצעו עבורם, לצפות בעלויות של כל פרויקט ממומן, לעבור של שיחות טלפון שבוצעו מול הלקוחות העסקיים ולהאזין להן, ואף להנפיק עבורם דו”חות אקסל על מצב הקידום של העסק שלהם. עבור בתי עסק שהם לקוחות של חברות קידום, מערכת לניהול לקוחות מציעה ממשק יעיל לניהול סטטוס ההתקשרות עם הפונים השונים, החל מרגע יצירת הקשר הראשוני ועד להימנותם עם חוג לקוחותיהם.

מבנה מערכת ניהול הלקוחות לחברות הקידום

הממשק מבוסס על טבלה עם רשימת לקוחות. עבור כל לקוח  ניתן לנהל את פרויקט הקידום שלו, לצפות בפרויקטים שיושמו, החל מקמפיינים ממומנים ועד לאורגניים שבהם דרך האתר או הפורומים והבלוגים השונים. הממשק מאפשר לחברת הקידום לצפות בנתונים דה פקטו של כל פרויקט: כמה תנועה הוא הביא, מה הייתה עלות הבאתה, וכד’. ניתן להנפיק דו”ח אקסל על בסיס מערכת לניהול לקוחות ולשלוח ללקוח על מנת שיתעדכן על מצב הקידום שלו ויגבש יחד עם חברת הקידום החלטות להמשך הדרך.

מבנה מערכת ניהול הפונים ללקוחות חברות הקידום

בעלי עסק שהם לקוחות חברות הקידום נהנים מממשק ניהול פניות. ממשק זה אינו חולש רק על לקוחות אלא למעשה על כל פונה שהגיע ליצירת קשר עם העסק. בעל העסק או איש המחשוב שלו יכולים לראות מאיזה פרויקט הגיע כל פונה, ולצפות בפרטי הקשר של כל אחד מהם. באמצעות יצירת קשר עמם, ניתן לסווג כל אחד מהם לשלב הטיפול העדכני. במידה והפונה ענה וביקש לחזור במועד מאוחר יותר, או טרם ענה, ניתן לסווג שהפונה נמצא בטיפול, בעוד שאם הפונה ענה וביקש להתקדם לפגישה והצעת מחיר ניתן לסווגו כמי שמעוניין בפגישה. פונה ששילם על מוצר או שירות ניתן לסווג לסטטוס “מכירה” ופונה שאינו מעוניין לקנות מכם מכל סיבה שהיא (קונה מהמתחרים, המוצרים לא עמדו בציפיות וכד’) ניתן לסווג לקטגוריה “לא רלוונטי”. מערכת לניהול לקוחות מאפשרת למשתמש העסקי להשתמש בתוויות מפורטות המסבירות מדוע כל פונה ופונה נמצא בקטגוריה הייעודית שלו על מנת לגבש צעדי המשך.

נגישות