מערכת CRM בעברית

 • לפי סקר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, 3 מכל 10 ישראלים מעריכים כי הם קוראים באנגלית ברמה טובה מאוד. עוד 25% מציינים שהשליטה שלהם בקריאת שפה זו טובה, ורק שמינית מהישראלים לא יודעים לקרוא אנגלית. בקרב בעלי השכלה על-תיכונית, רק 4% לא מסוגלים לקרוא טקסטים בשפה המדוברת ביותר בעולם. המסקנה המתבקשת: סביר להניח שהעובדים שלכם מסוגלים להתמודד עם אנגלית - ולמרות זאת כשמחפשים מערכת CRM מומלץ להעדיף את אלה דוברות העברית.

למה מערכת CRM בעברית היא הפתרון הנכון עבורכם?

 • מערכת CRM - המונח בעברית הוא כידוע ניהול קשרי לקוחות, Customer Relationship Management - היא כלי יקר ערך לכל חברה. בלי מערכת שכזו אתם עלולים לאבד לקוחות פוטנציאליים עקב חוסר תשומת לב. נזק אפשרי נוסף הוא שיווק לא יעיל - הפניית תקציבים גבוהים לאפיקים שלא מניבים כמות מספקת של לידים ובפרט לא כאלה איכותיים שאכן הופכים ללקוחות משלמים.
 • בעיה נוספת שמערכות CRM מספקות לה מענה יעיל הוא המחסור בזמן. בזכות ממשק חכם העובדים שלכם יכולים להגיע למידע הנחוץ להם במהירות ובקלות, וכך להספיק הרבה יותר בכל יום עבודה.
 • אלו הן גם הסיבות העיקריות להעדפת מערכת CRM בעברית: כשהממשק מתנהל בעברית, כל עובד וכל עובדת מוצאים את מה שהם צריכים במינימום זמן. בנוסף, כשכל האינפורמציה היא בשפה שבה אנחנו רגילים להתנהל, מובטחת הפקת מלוא הרווחים האפשריים ממנה.

מערכת CRM חדשנית ונוחה מאוד לשימוש

 • העדפת מערכות CRM בעברית היא כמובן רק השלב הראשון בבחירה מושכלת שתניב תועלת מרבית. מרכיב מהותי אחר שחשוב לוודא הוא עד כמה המערכת מקיפה. רק כשאתם יכולים לרכז במקום אחד את כל הפניות אליכם - כולן בלי יוצא מן הכלל - ניתן באמת לדעת בוודאות שאף לקוח לא יתפספס.
 • מערכת CRM של Fix Digital מתחברת לאתר שלכם, לכל דפי הנחיתה, לכל הרשתות החברתיות, לטאבולה ולאאוטבריין ולכל מקום אחר שבו אתם משווקים את העסק. בהתאם כשאתם רוצים למשל לערוך השוואה בין עלות כל ליד, ההשוואה תהיה אכן מקיפה ורלוונטית. באופן דומה אם תבקשו לדעת מה מניב לכם יותר פגישות, הנוכחות באינסטגרם או בפייסבוק, גם כן תוכלו לקבל את הנתונים המתאימים, והם יוצגו בפניכם בבהירות שמקלה על הניהול.
 • פיצ'ר חשוב נוסף של מערכת CRM בעברית שתמצאו בממשק של פיקס דיגיטל הוא מעבר מסודר על כל הפניות, בהתאם לכל פילוח שתרצו ובפרט על סמך סטטוס הטיפול בהן. מרכיב זה מבטיח מיצוי מלא של משפך המכירות שתכננתם, ביעילות מרבית.

CRM בעברית של פיקס דיגיטל - יעילות מרבית בדרך לשדרוג הביצועים של החברה

 • כל המידע הנחוץ במסך אחד - המבנה החכם של מערכת CRM בעברית של פיקס דיגיטל, והאפשרות ליצור מסכים מותאמים ספציפית אליכם, מבטיחים ריכוז נוח במיוחד של אינפורמציה חיונית. בזכות עובדה זו נדרשות שעות עבודה מועטות לטיפול בלקוחות ובלידים.
 • מהירות תגובה - בזכות מסך הפניות והפילוחים המדויקים ניתן לספק מענה מהיר ואפילו מידי לכל פניה או לקוח שמחכה לתשובה. עוד מרכיב בהבטחת המענה האופטימלי והמהיר הוא הגדרת המיילים האוטומטיים. בנוסף תוכלו לקבל SMS בכל פעם שיש שיחה שלא נענתה וכן הקלטה של השיחה.
 • מערכת CRM מקיפה - עם חיבור מלא לכל מקום שבו יש לחברה שלכם נוכחות דיגיטלית.
 • סנכרון מלא - ליומן של גוגל, לאאוטלוק 365 ולממשקים אחרים. בזכות הסנכרון והעובדה שמדובר במערכת CRM בעברית יוכלו העובדים שלכם למשל לקבוע פגישות מכירה תוך שניות בודדות וליידע את כל הצדדים הרלוונטיים.
 • חיסכון כספי משמעותי - כשאתם יודעים בדיוק מהי העלות והתועלת של כל פעולה, קל לטייב כל קמפיין וכך לחסוך סכומי כסף משמעותיים וגם לעמוד ביעדים שהצבתם לעצמכם.

והמסקנה המתבקשת: מערכת CRM בעברית של פיקס דיגיטל היא הפתרון המושלם למיצוי השיווק והפוטנציאל של כל מי שעשוי להיתרם מהשירותים והמוצרים שלכם.

כתובת

הירקון 67, בני ברק

כתובת

הירקון 67, בני ברק

תקופת ניסיון ללא התחייבות!

נגישות