יצירת טלפונים חכמים

ב-

sbjhvehsuoturdbh-dhrxt3__sbjhvehsuoturdbh-dhrxt2__logoFix.png

הכל מדיד! גם השיחות הנכנסות!

באמצעות טכנולוגיה מהפכנית ניתן למדוד את כמות השיחות הנכנסות ואת מקור ההגעה של השיחות הנכנסות באופן אוטומטי. מדידה של שיחות טלפון מתבצעת מאתרי אינטרנט, דפי נחיתה, עמודי פייסבוק, חייגנים של גוגל, מודעות עיתונות ועוד...

היכולת להפוך כל שיחה גם אם נענתה וגם אם לא נענתה לפניה ולהמשיך את הטיפול בפניה היא שינוי דרמטי בתהליך המכירות.

מלבד זה, שלא מפספסים שום שיחה ושום פניה גם ניתן לעדכן בממשק מה קרה עם הפניה ואם היא רלוונטית או לא. וכך, לדווח באופן אוטומטי לקמפיינים, אלו יעילים יותר ואלו פחות.

בעזרת היכולת של FixDigital להחליף באופן אוטומטי את מספרי הטלפון המופיעים לפי מקור פרסומי, ניתן למדוד בכל רגע נתון מה הוא המקור הפרסומי, הקריאייטיב, המודעה הספציפית היעילים ביותר על מנת לבצע אופטימיזציה ומיקוד תקציבים על המקורות הנכונים ביותר לבית העסק.

רוב החברות מקדמות את עצמן בערוצי שיווק ופרסום שונים ,אך עדיין הרוב המכריע של פניות והמכירות מתבצעים באמצעות שיחות טלפון נכנסות. ללא פלטפורמת FixDigital למדידת השיחות, לא יכולים המפרסם ובית העסק לדעת באמת מהו החזר ההשקעה האמיתי עבור הפרסום.

כתובת

הירקון 67, בני ברק

כתובת

הירקון 67, בני ברק

קרא עוד אודות יצירת טלפונים חכמים

גם בעידן הדיגיטלי חלק גדול מהאינטראקציות עם הלקוחות מתנהל בטלפון. כשלעסק נכנסת שיחה של אדם שמתעניין בשירות או במוצר שאתם מציעים, תשומת הלב מוקדשת כולה באופן טבעי למתן המענה המקצועי הטוב ביותר ולהנעת אותו אדם לפעולה – קנייה.

כדאי לזכור שכל שיחה כזו היא לא “רק” בסיס לעסקה משתלמת, אלא גם מקור מידע יקר ערך – מה גרם לאותו אדם להתקשר אליכם. אפשר כמובן פשוט לשאול אותו, אבל בלא מעט מקרים התשובה תהיה כללית, “מהאינטרנט”, מה גם שחשוב לנתב את השיחה אל המכירה ולא לסטות לכיוונים אחרים. בהתאם פותחו שיטות אפקטיביות יותר של מדידת שיחות, כלומר זיהוי מדויק של המקור של כל שיחה: האתר שלכם, מודעה בפייסבוק, קמפיין ממומן באינסטגרם, דף נחיתה כזה או אחר, באנר פרסומי ועוד. השיטה הטובה ביותר היא בניית מערכת טלפונים חכמים – יצירת מספרים וירטואליים בכל מקום שבו יש לעסק נוכחות דיגיטלית, כך שלפי המספר ניתן לדעת איזה קמפיין הניב את אותה שיחה.

התועלת המשמעותית של מדידת שיחות לכל ערוץ פרסום

מדידת שיחות לכל ערוצי הפרסום שבהם העסק שלכם נעזר כדי להגיע לקהל היעד היא מרכיב חובה בכל אסטרטגיית שיווק בדיגיטל.

ליתר דיוק, מדובר במרכיב הכרחי לטובת אופטימיזציה של השיווק הדיגיטלי שלכם. במציאות שבה ישנה תחרות עזה כמעט בכל תחום, התקציבים המוקדשים לפרסום הולכים וגדלים, וחשוב מאוד להבטיח מיצוי מלא שלהם. בעזרת מערכת טלפונים חכמים תוכלו לנתח את הביצועים של כל קמפיין ואת התועלת שמספק כל אפיק פעילות – רשתות חברתיות, דפי נחיתה, באנרים בפורטלים מובילים, עמודים שונים באתר, ועוד.

המידע הנ”ל, שכאמור מבוסס על מספרים וירטואליים שונים לכל מקום ברשת, מאפשר ביצוע השוואות מקיפות ומדויקות בין הקמפיינים שאתם מריצים בכל נקודת זמן. בהתאם תוכלו לתעדף נכון יותר את חלוקת התקציבים, להשביח את הקריאייטיב או לדייק את ההגדרות בקמפיינים שלא מניבים מספיק שיחות ובאופן כללי למקסם את התועלת מכל פרסום.

יצירת מספרים וירטואליים וטלפון חכם במערכת פיקס דיגיטל

פיקס דיגיטל בנתה מערכת יצירת טלפונים חכמים על בסיס טכנולוגיות מתקדמות – ומתוך הבנה מעמיקה של צרכי הלקוחות.

כך למשל מערכת יודעת ליצור מספר וירטואלי שמתחלף באופן אוטומטי בכל נכס דיגיטלי, כך שתוכלו להבין בדיוק מהי מילת המפתח שהובילה את האדם שהתקשר אליכם לעשות זאת, בכל שיחה. בנוסף ליכולת לבצע מדידת שיחות מקיפה ומדויקת, מערכת הטלפונים החכמה יודעת גם להקליט את השיחות הנכנסות וליידע אתכם לגבי אלה שלא נענו – על-מנת להבטיח חזרה מהירה לכל לקוח פוטנציאלי, כשרמת העניין שלו בכם עדיין גבוהה.

למה כדאי לבחור במערכת יצירת טלפונים חכמים של פיקס דיגיטל?

  • מדידת שיחות מכל המקומות הרלוונטיים עבורכם – ברמת דיוק גבוהה במיוחד.

  • הצגת כל המידע החיוני באופן בהיר ונוח לעיבוד – מספרים וירטואליים הם כמובן רק חומר הגלם, וכדי לחסוך לכם זמן יקר גם במהלך ניתוח המידע הרב, תוכנן ממשק משתמש יעיל להפליא.

  • חיבור לממשקים נוספים – ובפרט מערכת CRM איכותית, כדי להבטיח טיפול מיטבי בכל ליד. בין השאר תוכלו לקבל התראות אודות פניות שלא נענו, כולל זיהוי מקור הפנייה.

  • שקיפות מוחלטת – מדידת שיחות מאפשרת שקיפות מלאה לגבי ניצול תקציבי הפרסום השונים.

  • חיסכון משמעותי בזמן ובכסף – כשמבצעים אופטימיזציה נכונה של השיווק בדיגיטל, על סמך מידע אמין ועדכני – עלות כל ליד, עלות כל פגישה, שיעורי השלמת העסקאות מתוך כלל הפניות בכל אפיק – התוצאה היא יחס עלות-תועלת משתלם מאוד לכל קמפיין פרסומי.

תקופת ניסיון ללא התחייבות!

נגישות